מדיניות פרטיות של אפליקציית גולשים בזמן

 

מדיניות פרטיות באתר www.surfingintime.com :

בעלי האתר (surfingintime.com) רשאים להשתמש במידע סטטיסטי על הגולשים באתר לצרכים פנימיים בלבד ולצרכי תחקור תלונות ו/או ביקורת, לרבות באמצעות "עוגייה". ניתן לשנות את הגדרות בדפדפן הגלישה שלכם כך שלא יקבל קבצי עוגייה או לקבל התרעה על עוגייה שנשלחים אליו. עם זאת יתכן שחלקים מסויימים באתר עלולים לא לפעול כראוי אם הדפדפן מסרב לקבל קבצי עוגייה. אתר אפליקציית גולשים בזמן אינו חולק מידע אישי ומזהה על המשתמש לצד שלישי כל שהוא. כל המידע אשר נשלח אלינו מטפסים ומפניות נשמרים בתוך פלטפורמת האתר. למרות זאת רשאי מפעיל האתר להעביר מידע סטטיסטי מתומצת ולא מזהה על השימוש באתר על ידי כלל המבקרים לגופים פרסומיים, מממנים ושותפים עסקיים אחרים כמו למשל, באילו מילות חיפוש השתמש המבקר באתר על מנת להגיע לאתר, תדירות בשימוש באתר וכ'ו. בכל מקרה של בעיה או שאלה יכולים משתמשי האתר ליצור קשר עם מפיצי המערכת גולשים בזמן בדף הזה . בכל נקודת זמן רשאי מבקר באתר לבקש מאיתנו למחוק מידע אישי של המשתמש במערכת על ידי מילוי הטופס למטה.

מדיניות פרטיות בשימוש בתוכנת בקרת הורים גולשים בזמן :

ידוע לנו עד כמה שאכפת לכם שהמידע האישי שלכם ישאר חסוי ולא יעשה בו שימוש או שיתוף עם צד שלישי, ואנו לוקחים ברצינות את פרטיותכם, לכן לאחר הורדת אפליקציית גולשים בזמן והתקנה על המחשב, האפליקציה אינה שולחת לנו מידע לגבי אופן השימוש ואינה נמצאת בקשר אלקטרוני עם מערכות אחרות. למעשה לאחר התקנת האפליקציה לא נשלחים אלינו ולמערכות אחרות נתונים כלל!. אפליקציית גולשים בזמן עובדת אך ורק בתוך הרשת הביתית ואין לה קשר למערכות אחרות חיצוניות. כל הנתונים שאתם שומרים באפליקציית גולשים בזמן נשמרים אך ורק על המחשב שלכם ולא מגיעים אלינו. אם כאשר תרצו לסיים את השימוש שלכם באפליקציית גולשים בזמן הנכם רשאים למלא את הפרטים בטופס שלמטה ולהסיר את הפרטים האישיים שלכם (שהזנתם בטפסים באתר) מרשימת בתפוצה שלנו ואנו נעשה זאת באופן מידי.

פרטים המתעדכנים לאחר ההתקנה: בסיום תהליך ההתקנה נשלחים אלינו פרטי הרישום שלכם בלבד. כמו שם פרטי שם משפחה כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) ומספר טלפון אם קיים.

בנוסף נשלח גם מזהה התקנה (מספר ייחודי חד ערכי) להלן מספר סידורי.

מספר סידורי זה הינו מספר מזהה חד ערכי שלכם שנוצר לפי אלגוריתם יחודי. מספר זה הינו יחודי ואף גורם אחר אינו יכול לקבל את אותו מספר סידורי. לפי מספר סידורי זה ועם פרטי הרישום שנשלחו לאחר ההתקנה ופרטי הרישום בדף ההורדה כאן אנו יודעים להפיק לכם רישיון מותאם אישית אליכם שלא ניתן להעברה ולמחשבים ולגורמים אחרים.

 
לצורך אבטחת המידע שלכם ושמירת פרטיותכם בחרנו למקם את דף התשלום שלנו במערכת חיצונית ומאובטח ביותר. כל המידע שאתם מזינים בדף התשלום לא מגיע אלינו כלל. פרטים אישיים ומספר אמצעי התשלום נשארים מאובטחים במערכת PAYPAL בתקנים המחמירים ביותר. למדיניות הפרטיות של PAYPAL 
לחצו כאן  . לאחר ביצוע התשלום נשלח אלינו מייל אוטומטי מחברת PAYPAL ובו שם פרטי, שם משפחה ומספר אישור התשלום בלבד! . על סמך המידע שנשלח במייל ועל סמך הנתונים שהוזנו בתוכנה ובאתר אנו שולחים אליכם בדוא"ל אוטומטי קוד רישיון לגרסה מלאה.

במידה ואחד המשתמשים בתוכנה (כגון ילד או משתמש אחר) יבצע פריצה לתוכנה ו/או יעקוף את מנגנון החסימה של התוכנה אין החברה אחראית על מתן פתרון ו/או חסימת הפירצה. כמו כן אין החברה אחראית על כל נזק ברכוש ו/או כספי במקרה זה.
בנוסף לכך, פירצת התוכנה על ידי הילדים אינה עילה לקבלת פיצויים ו/או החזר כספי לאחר ביצוע תשלום עבור קוד רישיון בהתאם ל
תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א 2010, ולחוק המחשבים תשנ"ה 1995.

מדיניות תשלום ורכישת קוד רישיון למערכת :

רכישת קוד רישיון למערכת בקרת הורים גולשים בזמן מתבצע דרך מערכת PAYPAL או GUMROAD ובאתר חיצוני ומאובטח. פרטי כרטיס האשראי שלכם אינם מועברים אלינו.
התשלום למערכת הוא עבור קוד רישיון חדש למשך שנה מיום ביצוע התשלום אם באמצעות תשלום חד פעמי או באמצעות מנוי שנתי. ולא עבור הורדת התוכנה או השימוש בה.
על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א 2010, ולחוק המחשבים תשנ"ה 1995 - אין אפשרות לקבל החזר כספי לאחר קבלת קוד רישיון למייל. במקרים חרגים בלבד ובהסכמת בעלי התוכנה ניתן להגיע להסכם לפיצוי על החלק היחסי ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. 


ביטול מנוי שנתי המתחדש אוטומטי מתבצע באופן עצמאי דרך מערכת התשלום PAYPAL או GUMROAD ובאחריותכם לבטל את המנוי לפני חידוש המנוי. כאמור אם בוצע חיוב כספי וטרם נשלח קוד רישיון ניתן לקבל החזר כספי מלאה בפניה בכתב לתמיכה וזאת לא יאוחר מ 90 יום מיום ביצוע העסקה.

 

ברכישת חבילת ללא הגבלת משתמשים - כמות המשתמשים במקסימלית בפועל הנה 254.

בקשה להסרת פרטים

הסרת הפרטים היא לצמיתות ואין אפשרות לבטל אותה או לשחזר את הנתונים.

הסרת הפרטים תכלול:
הסרת פרטי רישום, הסרת פרטי עדכוני תוכנה שבוצעו, הסרת פרטי הורדות, פרטי תשלום שבוצעו עבור קוד רישיון לא יוסרו וישמשו אך ורק לבירורים עתידיים אם יהיו. 

 

אם לא נצליח למצוא את פרטיך במערכת, הבקשה תידחה.

אישור להסרה מרשימת התפוצה יישלח במייל.

 

הודעות ועדכונים - בקרת הורים

software ver: 16.0.1 end software


 


logo בניית אתרים