בקרת הורים גולשים בזמן

- הגבלת זמן מחשב לילדים

- חסימה וסינון אתרים לפי בחירה

- הגנה על ילדים באינטרנט בחינם ועוד..

 

הניסיון שלנו
השקט הנפשי שלך
הגבלת זמן מחשב
חסימה וסינון אתרים
בפיקוח האישי שלך
להורדה בחינם על כל המחשבים בבית לחצו כאן
 
 
 
מידע והסברים
 
  קצת על המערכת: 
 
גולשים בזמן (באנגלית Surfing In Time) הינה תוכנה חינוכית המתמחה במתן פיתרון יעיל לניהול השימוש במחשב בקרב האוכלוסייה הצעירה. התוכנה שמה דגש על הגבלת זמן מחשב, ניטור וחסימת אתרי אינטרנט באמצעות בקרת הורים שימוש במשחקים חינוכיים שדרכם הילדים יכולים להרוויח זמן מחשב בחזרה.
 

  מה זה בקרת הורים?
 
דרך ממשק בקרת הורים תוכלו לנהל ולהגדיר לכל ילד/משתמש במשפחה יוזר דרכו הוא יוכל להתחבר בגולשים בזמן. תוכנת בקרת הורים מיועדת רק להורים והיא מוגנת על ידי סיסמה שאתם תקבעו. בתוכנה זו תוכלו להגדיר לכל ילד משתמש ולתת לו כמות זמן ולציין באילו ימים ובאילו שעות מותר לשבת על המחשב. בנוסף תוכלו להגדיר את הגלישה באינטרנט ולציין אילו אתרים חסומים ואילו אתרים מותרים לגלישה. כמו כן תוכלו לציין רשימת תוכנות או משחקים אשר יהיו חסומים למשתמש. ועוד המון פעולות נוספות.
    
 
  מה זה גולשים בזמן? 
 
דרך ממשק גולשים בזמן גם המנהל והילדים יכולים להתחבר למחשב ולהשתמש בו. בגולשים בזמן הילדים יכולים להתחבר תחת ההגבלות אשר הוגדרו בבקרת הורים על ידכם. כאשר הילד ירצה להשתמש במחשב יהיה עליו לבחור את שם המשתמש שלו ולהזין את הסיסמה שהגדרתם לו בבקרת הורים. כאשר אתם כהורים תרצו להשתמש במחשב תוכלו לבחור את שם המשתמש שלכם מהרשימה ולהזין סיסמה, וכמובן שלא תהיה עליכם שום הגבלה. לאחר סיום השימוש במחשב באחריותם לנעול בחזרה את המחשב. בגולשים בזמן הילדים יכולים לשחק משחקים חינוכיים הבנויים בתוך המערכת ולהרוויח זמן מחשב בחזרה. לאחר סיום הזמן שהקצאתם לילד המחשב ינעל ויחזור למסך הנעילה.
     
 
  
  מה צפוי לקרות על המחשב שלי? 
 
לאחר התקנת בקרת הורים וגולשים בזמן על המחשב, כאשר הילד ירצה להשתמש במחשב התוכנה תופעל אוטומטי עם הדלקת המחשב ותחסום את הפעילות על המחשב. ניתן לשחרר נעילה זו על ידי סיסמת מנהל מערכת שלכם או על ידי התחברות הילד עם המשתמש שלו. על מנת שהילד לא יוכל למחוק את המערכת , תוכנת בקרת ההורים נועלת את הגישה לרכיבים חשובים על המחשב. תוכלו לגשת לרכיבים הללו רק דרך בקרת הורים.
   

 
לאיזה גיל מתאימה התוכנה?
התוכנה מיועדת לילדים מגיל 5 ומעלה.
 

מהי צורת העבודה של התוכנה?

לאחר סיום התקנת "בקרת הורים" במחשב ההורים והתקנת "גולשים בזמן" במחשב הילד,  או התקנת בקרת הורים וגולשים בזמן על אותו מחשב, יוכל הילד להתחבר למחשב שלו עם יוזר וסיסמא שההורה יצר. כאשר הילד מתחבר למחשב יוצג לו במסך מונה זמן לשימוש במחשב, כאשר המונה מתאפס המחשב יינעל. לפני שהמונה מתאפס הילד יכול לשחק משחקי חשיבה ולהרוויח עוד דקות שיתווספו למונה. כמו כן ההורה יכול להוסיף זמן לילד. ההורה יכול באמצעות בקרת הורים שמותקנת אצלו להגביל את מונה הזמן ולהגביל את ימי המחשב שהילד יכול להשתמש במחשב. בנוסף לזאת יש באפשרות ההורה לקבוע ולפקח על אתרי האינטרנט שהילד רשאי לצפות בהם.

 


מה ההבדל בין גולשים בזמן לתוכנות אחרות עם אופי דומה?
ההבדל בעיקרו הוא במטרה.  גולשים בזמן באה למנף את זמן המחשב ולהעשיר את הידע בפעילויות חינוכיות תוך כדי הגבלה על תכני האינטרנט והגבלת זמן המחשב.  המערכת שלנו אינה עוקבת ואינה מרגלת אחר הילדים ואינה שולחת SMS מטרידים להורים  ואינה עושה שימוש בצילומי מסך מיותרים בדומה לתוכנות אחרות הקיימות בשוק, איננו מאמינים שיש צורך אמיתי  להגיע לכזו רמה של חוסר אימון בין ההורים ולבין הילדים.  המערכת שלנו היא מעין מימוש לחוזה המבוסס על אימון בין ההורה לבין הילד לגבי אופן השימוש במחשב.

 

  האם ההורה יכול להגביל את זמן המחשב של הילד?
               
כן, ההורה יכול להגביל לפי הגדרה לכל משתמש באילו ימים ובאילו שעות מותר לילד להשתמש במחשב. ההורה באמצעות בקרת ההורים יכול להחליט על ימים מסויימים ועל שעות בימים הללו שרק בהם מותר לילד להשתמש במחשב. כמו כן ההורה צריך לתת לילד זמן מחשב מצטבר או כמות שעות שמותר לילד לשבת מול המחשב. לאחר סיום זמן המחשב המצטבר ההורה יכול להוסיף באופן ידני זמן מחשב או לבחור באפשרות לאתחל זמן מחשב בכל יום באופן אוטומטי.
 
 
 
האם ההורה יכול לפקח על התכנים שאליהם נחשף הילד באמצעות התוכנה?

כן, ההורה מפקח על התכנים אשר הילד נחשף אליהם באינטרנט תוך ניטור אתרים. ההורה יכול לראות בזמן אמת דרך בקרת ההורים לאיזה אתרים לא מורשים הילד גולש ולאפשר או לחסום את אותו האתר.

 

 


האם ההורה יכול לפקח על זמן השימוש במחשב באמצעות התוכנה?

כן, ההורה מפקח על זמן השימוש ויכול להגדיר שעות / ימים מסוימים שבהם מותר או אסור לילד לשבת מול המחשב. בצורה כזאת אם הילד רוצה לשבת בשעה 02:00 בלילה מול המחשב וההורה חסם גישה בשעה זו, המחשב יהיה נעול ע"י התוכנה ובלי אפשרות פתיחה עד אשר יגיע הזמן שמותר לילד להשתמש במחשב לפי ההקצאה של ההורה.

 

 

 
מה זה רישום למערכת גולשים בזמן? 

לאחר התקנת התוכנה והפעלתה , אם כאשר תרצו לשדרג את המערכת ולקבל רישיון אשר פותח בפניכם את כל הכלים הקיימים בבקרת ההורים וכן גם בגולשים בזמן, עליכם  לבצע תרומה  למערכת. לאחר ביצוע התרומה אנו נשלח לכם באמצעות המייל קוד רישיון מותאם אישית אליכם. לאחר הרישום תוכלו ליהנות מגרסה מלאה וחופשית למשך שנה.

 

 

 
האם השירותים הללו כרוכים בתשלום חודשי? 

לא. למעשה אתם מקבלים גרסה חינמית ללא הגבלת זמן עם 2 משתמשים בלבד. לאחר ביצוע תרומה למערכת תקבלו גרסה מלא וחופשית לשנה. אין ולא יהיה מודעות קופצות בתוכנה.

 

 

 

מדוע עלי לתרום למערכת?
 

תהליך התרומה אינו חובה. ניתן להמשיך ולהשתמש בגרסה החינמית בלי הגבלה. בגרסה חינמית, ישנם הגבלות על כמות המשתמשים שניתן להגדיר במערכת וגישה לפונקציות מתקדמות שניתן להשתמש בהן רק בגרסה המלאה.

 

חשוב לזכור כי מערכת גולשים בזמן הנה ללא מטרת רווח, וכל תרומה למערכת היא למטרת כיסוי עלויות בלבד!

   
  
 
  כיצד תורמים למערכת?
  לשם אבטחת מידע ובקרה, מערכת התרומות שלנו מתבצעת דרך PAYPAL
לדף התרומות לחצו כאן.
  1.  יש לבצע את התרומה עם אותה כתובת דוא"ל שנרשמת עימה.
2. יש ללחוץ על הסכום שברצונכם לתרום.
  3. יש למלא את הפרטים המלאים באתר PAYPAL. אם אין ברשותכם ZIP
    code אפשר לכתוב 12345.
4. לוחצים על אישור התרומה ומאשרים.
5. לאחר ביצוע רישום למערכת ותרומה ישלח אליכם קוד רישיון תוך 2 ימי    
    עסקים.
       
      קל ופשוט. לפרטים נוספים ניתן  ליצור איתנו קשר  תמיד.              
                                    
                                                                           
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                           
 
software ver: 9.1.0 end software
חדשות בקרת הורים - גולשים בזמן: 

 

 

 
 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות

בניית אתרים 2all