בקרת הורים גולשים בזמן

- הגבלת זמן מחשב לילדים

- חסימה וסינון אתרים לפי בחירה

- הגנה על ילדים באינטרנט בחינם ועוד..

 מידע והסברים על מערכת בקרת הורים גולשים בזמן 

אודות המערכת

גולשים בזמן (באנגלית Surfing In Time) הינה תוכנה חינוכית המתמחה במתן פיתרון יעיל לניהול השימוש במחשב בקרב האוכלוסייה הצעירה. התוכנה שמה דגש על הגבלת זמן מחשב, ניטור וחסימת אתרי אינטרנט באמצעות בקרת הורים שימוש במשחקים חינוכיים שדרכם הילדים יכולים להרוויח זמן מחשב בחזרה.

דרך מסך בקרת הורים תוכלו לנהל ולהגדיר לכל ילד/משתמש במשפחה יוזר דרכו הוא יוכל להתחבר בגולשים בזמן. תוכנת בקרת הורים מיועדת רק להורים והיא מוגנת על ידי סיסמה שאתם תקבעו. בתוכנה זו תוכלו להגדיר לכל ילד משתמש ולתת לו כמות זמן ולציין באילו ימים ובאילו שעות מותר לשבת על המחשב. בנוסף תוכלו להגדיר את הגלישה באינטרנט ולציין אילו אתרים חסומים ואילו אתרים מותרים לגלישה. כמו כן תוכלו לציין רשימת תוכנות או משחקים אשר יהיו חסומים למשתמש. ועוד המון פעולות נוספות.

דרך מסך גולשים בזמן גם המנהל והילדים יכולים להתחבר למחשב ולהשתמש בו. בגולשים בזמן הילדים יכולים להתחבר תחת המגבלות אשר הוגדרו בבקרת הורים על ידכם. כאשר הילד ירצה להשתמש במחשב יהיה עליו לבחור את שם המשתמש שלו ולהזין את הסיסמה שהגדרתם לו בבקרת הורים. כאשר אתם כהורים תרצו להשתמש במחשב תוכלו לבחור את שם המשתמש שלכם מהרשימה ולהזין סיסמה, וכמובן שלא תהיה עליכם שום הגבלה. לאחר סיום השימוש במחשב באחריותם לנעול בחזרה את המחשב. בגולשים בזמן הילדים יכולים לשחק משחקים חינוכיים הבנויים בתוך המערכת ולהרוויח זמן מחשב בחזרה. לאחר סיום הזמן שהקצאתם לילד המחשב ינעל ויחזור למסך הנעילה.


חסימה וסינון אתרים אקטיבי לפי בחירה שלכם

סינון אתרים מתבצע לפי בחירה שלכם במספר קטגוריות הקיימות במערכת עם ההתקנה, כמו: פורנוגרפיה, משחקי רשת, אלכוהול, הימורים, נשק, סמים, צ'אטים ושידורים ישירים. באפשרותכם להוסיף קטגוריות כרצונכם במערכת ולשייך לכל קטגוריה מילות מפתח.


הגבלת זמן מחשב לכל ילד/משתמש בנפרד

הגבלת זמן שימוש במחשב לפי מכסת זמן, שעות וימים לכל ילד בנפרד בצורה חכמה. עם אפשרות לאתחול זמן מחשב אוטומטי ברמה יומית או שבועית. 
ההורה יכול להגביל לפי הגדרה לכל משתמש באילו ימים ובאילו שעות מותר לילד להשתמש במחשב. ההורה באמצעות בקרת ההורים יכול להחליט על ימים מסויימים ועל שעות בימים הללו שרק בהם מותר לילד להשתמש במחשב. לאחר סיום זמן המחשב ההורה יכול להוסיף באופן ידני זמן מחשב או לבחור באפשרות לאתחל זמן מחשב בכל יום באופן אוטומטי.   

לדוגמא - תוכלו להגדיר לילד זמן מחשב 3 שעות ביום בין השעות 12:00 עד 19:00 בימים א' עד ה'.

מה אני מקבל בחינם בתקופת הניסיון ומה בתשלום?

עם התקנה ראשונית על המחשב אתם מקבלים גרסה מלאה וחופשית עד 5 משתמשים למשך 35 יום בלי הגבלה!! לאחר סיום תקופת הניסיון ניתן לשדרג לגרסה בתשלום למשך שנה נוספת ולהוסיף כרצונכם עוד משתמשים במערכת. בנוסף לרשותכם תמיכה מלאה בכל שאלה או בעיה.

לאיזה גיל מתאימה התוכנה?

התוכנה מיועדת לילדים מגיל 5 ומעלה.האם השירותים הללו כרוכים בתשלום חודשי?

לא. למעשה אתם מקבלים גרסה מלאה עם 5 משתמשים למשך 35 יום. לאחר תום תקופת הניסיון תוכלו לשדרג לגרסה מלאה בתשלום חד פעמי למשך שנה נוספת.

מהי צורת העבודה של התוכנה?

לאחר סיום התקנת "בקרת הורים" במחשב ההורים והתקנת "גולשים בזמן" במחשב הילד, או התקנת בקרת הורים וגולשים בזמן על אותו מחשב, יוכל הילד להתחבר למחשב שלו עם יוזר וסיסמא שההורה יצר. כאשר הילד יתחבר למחשב יוצג לו במסך מונה זמן לשימוש במחשב, כאשר המונה מתאפס המחשב יינעל. לפני שהמונה מתאפס הילד יכול לשחק משחקי חשיבה ולהרוויח עוד דקות שיתווספו למונה. כמו כן ההורה יכול להוסיף זמן לילד. ההורה יכול באמצעות בקרת הורים שמותקנת אצלו להגביל את מונה הזמן ולהגביל את ימי המחשב שהילד יכול להשתמש במחשב. בנוסף לזאת יש באפשרות ההורה לקבוע ולפקח על אתרי האינטרנט שהילד רשאי לצפות בהם.

מה ההבדל בין בקרת הורים גולשים בזמן לתוכנות אחרות עם אופי דומה? 

ההבדל בעיקרו הוא במטרה. בקרת הורים גולשים בזמן באה למנף את זמן המחשב ולהעשיר את הידע בפעילויות חינוכיות תוך כדי הגבלה על תכני האינטרנט והגבלת זמן המחשב. המערכת שלנו אינה עוקבת ואינה מרגלת אחר הילדים ואינה שולחת SMS מטרידים להורים ואינה עושה שימוש בצילומי מסך מיותרים בדומה לתוכנות אחרות הקיימות בשוק, איננו מאמינים שיש צורך אמיתי להגיע לכזו רמה של חוסר אימון בין ההורים ולבין הילדים. המערכת שלנו היא מעין מימוש לחוזה המבוסס על אימון בין ההורה לבין הילד לגבי אופן השימוש במחשב.

מה צפוי לקרות על המחשב שלי?

לאחר התקנת בקרת הורים וגולשים בזמן על המחשב, כאשר הילד ירצה להשתמש במחשב התוכנה תופעל אוטומטי עם הדלקת המחשב ותחסום את הפעילות על המחשב. ניתן לשחרר נעילה זו על ידי סיסמת מנהל מערכת שלכם או על ידי התחברות הילד עם המשתמש שלו. על מנת שהילד לא יוכל למחוק את המערכת , תוכנת בקרת הורים נועלת את הגישה לרכיבים חשובים על המחשב. תוכלו לגשת לרכיבים אלו רק דרך בקרת הורים.  

האם ההורה יכול לפקח על התכנים שאליהם נחשף הילד באמצעות התוכנה?

כן, ההורה מפקח על זמן השימוש ויכול להגדיר שעות או ימים מסוימים שבהם מותר או אסור לילד לשבת מול המחשב. בצורה כזאת אם הילד רוצה לשבת בשעה 02:00 בלילה מול המחשב וההורה חסם גישה בשעה זו, המחשב יהיה נעול ע"י התוכנה ובלי אפשרות פתיחה עד אשר יגיע הזמן שמותר לילד להשתמש במחשב לפי ההקצאה של ההורה.מדוע צריך להירשם למערכת? 

בתהליך ההתקנה של המערכת תדרשו להרשם עם שם פרטי, שם משפחה וכתובת מייל. פרטים אלו כאשר תרצו לשדרג את התוכנה ולרכוש קוד רישיון   ישמשו אותנו לצורך הצלבת הנתונים ולצורך הפקת קוד רישיון מותאם אליכם בלבד. הפרטיות שלכם חשובה לנו, לכן פרטי הרישום למערכת נשארים חסוים ולא מועברים לגורם שלישי. בנוסף, אנו מתחייבים לא לשלוח אליכם דואר זבל.


כיצד משדרגים לגרסה מלאה ברישיון?

  • יש לבצע את התשלום עם אותה כתובת דוא"ל שנרשמת עימה בתהליך ההתקנה. 

  • יש לבחור את הסכום שברצונכם לשלם בהתאם למספר המשתמשים שתרצו להגדיר במערכת. 

  • יש למלא את הפרטים המלאים באתר PAYPAL. אם אין ברשותכם ZIP code אפשר לכתוב 12345. 

  • לוחצים על אישור התשלום ומאשרים.
  • לאחר ביצוע רישום למערכת ותשלום ישלח אליכם קוד רישיון לכתובת המייל שציינת בתהליך הרישום ובתהליך התשלום. 

    קל ופשוט. לפרטים נוספים ניתן  ליצור איתנו קשר  תמיד. 
software ver: 10.0.1 end software
חדשות בקרת הורים - גולשים בזמן: 

 

 


בניית אתרים 2all